Jump to content

RECOMANDAT DE MANIACS ROMANIA

• WWW.MANIACS.ROCUMPARA SERVER COUNTER-STRIKE 1.6 - 32 SLOTS / 1000 FPS
    4 € / LUNA
  • PUB.MANIACS.ROIP: 89.40.105.87:27015 # VIP FREE
    VA ASTEPTAM
  • PREMIUM FORUMBuy a VIP PREMIUM at a promotional price of -50%
    5 € / MONTH
  • WWW.CSMASTER.BIZBuy a WEEKLY BOOST SERVER at a promotional price of -20%
    10 € / WEEKLY
Sign in to follow this  
HazZaRD

Reclamatie Macii

Recommended Posts

Nick-ul personal : HazZaRD
Nick-ul adminului reclamat : Macii
Server : mix.maniacs.ro
Motiv : pa
Dovezi care să susţină cele zise de tine: Mi-a zis sa ii dau wg odata ce a vazut ca incepe sa piarda runde si i-am zis ca il dau la final ca nu stau sa pierd runde sa fac wg si am luat ban. De ce sufera adminii asa? inainte de asta am cerut poza la smoke unui jucator si i-am zis sa o dea la final sa nu stea sa piarda din mix. Asta mi-a cerut wg si i-am zis ca il dau la final. Banuiesc, ca daca lua runde nu se mai omora cu cerutul nu? De ce sufera adminii asa cand vine vorba de WG? Ce motiv de ban este ala "pa"?

In acest caz ce trebuie sa fac pentru a lua unban? Practic am luat degeaba. Nu a asteptat nici macar sa se termine runda. Am zis ca si asa eram 5 vs 5, de ce sa stau afk cateva runde sa dau WG, cand il puteam da la final. Oricum in WG se vede la ce ora a fost dechis CS-ul, deci nu ar fi fost probleme.

Lasa aici Steam ID / Ai unban

Eu iti scot pe sv  de cs ,  dar pe ts nu am acc , si nu scoteam nu stiu ce ai facut....

Edited by GiAnI^Zv

Pai mi-a dat ban si pe ts si pe server. Nu am facut nimic, pe ts am luat ban din acelasi motiv :))
SteamID: STEAM_0:0:3323602

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Statistici T5